Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır

Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır

Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır

Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır, Balkon cam sistemi nedir? Çerçevesiz balkon cam sistemlerimiz balkonunuzu şık bir şekilde kaplayacak ve koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Yıllar ve yıllar boyunca akşam yemekleri ve güzel anlar için tasarlanmıştır. Bu yüzden dayanıklı ve güvenli olmaları gerekiyor. Ve onlar.

Balkon cam kaplama, balkonun tavan, korkuluk veya zemin yapılarına monte edilmiş iki yatay alüminyum profilden oluşur. Çerçevesiz temperli cam paneller profillere sabitlenir. Bu 6, 8, 10 veya 12 mm kalınlığındaki paneller son derece dayanıklıdır, ancak kaydırılması ve katlanması çok kolaydır. 

Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır

Geri çekilebilir balkon camı; Geri çekilebilir cam, çerçevesiz geri çekilebilir camımızın tamamen açılabileceği, camın duvara kolayca katlanabileceği ve kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.

Katlanır Cam Balkon Neden Su Alır; Cam paneller bir sap ile kolayca açılır. Bu açıldıktan sonra, cam duvara doğru katlanmak için kolayca kayar. Tüm cam paneller bir tarafa çevrilebilir veya bazıları kısmi koruma için açık bırakılabilir. Sürgülü ve katlanır zirve cam balkon, cam ünitelerinin iç ve dış yüzeyleri, balkondan çıkmaya gerek kalmadan içeriden güvenle temizlenebilir.

Balkon cam sistemleri çeşitleri ;

Korkuluk için çatı; şık alüminyum profil tavan ve balkon korkuluk üst kısmına monte edilir. 6, 8 veya 10 mm kalınlığında temperli cam paneller profillere sabitlenir. Bu paneller aşırı güçlü rüzgarlara dayanabilir, ancak hafiftir ve kaydırılması ve katlanması kolaydır.

Zeminden tavana Korkuluk içinde cam sisteminin yerden tavana kadar uzatılması. Alüminyum profiller zemine ve tavana monte edilir. 8, 10 veya 12 mm kalınlığında temperli cam paneller profillere sabitlenir, ancak hafif kalır ve katlanması kolaydır. 

Balkonunuzu korur, Çerçevesiz balkon camımız, aldığınız ışık miktarını azaltmadan yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutar. Bu koruma, balkonun iç yüzeylerine ve yapılarına bakım ve onarım için daha az zaman ve para harcanması anlamına gelir. Balkon kasalarımız gürültü seviyelerini% 50’ye kadar azaltır, böylece evinizin içinde dinlenebilir ve daha rahat uyuyabilirsiniz. 

Geri çekilebilir camımızın güvenli olduğunu bilerek rahat uyuyabilirsiniz, bu da alt katlardakiler için daha fazla güvenlik anlamına gelir.

Bununla birlikte, hava durumundan bağımsız olarak ve yıl boyunca bir dizi görünmeyen fırsat sağlayacaktır. 

Yaşam alanı ekler, Bir balkonun aslında ayrı bir yaşam alanı olduğuna ve bunun çekiciliğinin temel bir parçası olduğuna inanıyoruz. İç mekanla aynı koşulları kopyalamaya ve basitçe ek bir odaya dönüştürmeye çalışmayacağız – balkonun her zaman kendi kuralları ve özellikleri, avantajları ve dezavantajları olacaktır. Bunu anladıktan sonra, olasılıklar sonsuzdur; balkon yeni bir fırsat haline gelir ve potansiyeli sadece hayal gücümüzün sınırları ve yeni günlük fırsatları keşfetme arzumuzla sınırlıdır.      

Her zaman kullanımda olan, haftada 7 gün, yılda 365 gün balkon; rahatlamak ve keyif almak için, ister tek başına ister şirket içinde, rahatlamak ve ilham almak için bir yer.  

Ev konforunuzu terk etmeye gerek kalmadan gidilecek bir yer. Dışarıda olma hissini yaşayın, ancak tamamen evde hissetmenin, ışığın ve sıcaklığın tadını çıkarmanın ve rahat bir ortamda bu soğuk kış günlerinde oturmanın tüm güvenlik ve konforu ile.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp