Cam Balkon Coronadan Korurmu

Cam Balkon Coronadan Korurmu

Cam Balkon Coronadan Korurmu

Cam Balkon Coronadan Korurmu ? Cam Balkon Yaptırarak Corona Virüsten Korunun nasıl mı ? İşte Cevabı yazımızın içinde…. Son günlerde Corona virüs bilindiği üzere tüm ülkeleri kasıp kavurmaya devam ediyor. Türkiye bu konuda gerek aldığı önlemler gerekse izlediği politikalar sayesinde en az kayıpla ve minimum zararla bu hastalığı yenecektir.

Ara ara sokağa çıkma yasağı gelmesiyle birlikte insanlar evlerinde sıkıntıdan patlayarak sıcak havanın ve güzel manzaranın tadını havadan virüs bulaşır tehlikesiyle çıkaramıyor. Tamamen doğal ve modern görünüşe sahip olan CAM BALKON sistemlerini yaptırarak evinizin manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz. Yazın serin, kışınsa sıcak kalmasını sağlayan modern çözümleri ugun fiyat ve ücretsiz keşif ve montaj fırsatıyla yararlanmak için bizimle iletişim geçin.

Cam Balkon sistemleri konusunda uzman firmamız, müşterilerimizin %100 memnuniyetini düşünerek her daim kış bahçesi ve katlanır cam balkon gibi hizmetlerle sizlere hizmet vermektedir. Cam balkon nedir sorusuna bakacak olursak eğer, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür.

Cam Balkon Coronadan Korurmu ? Cam Balkon Fiyatları

Cam balkonun fiyatı kullanılan malzemenin cinsine, cam balkonun yapılacağı yerin m2’sine göre değişir.

Cam Balkonun Faydaları ; Cam Balkonlar Sadece Sıcak Havayı mı Korur? Sıcak bölgelerde evin serinliğinin muhafaza edilebilmesi için de cam balkonlar kullanılabilmektedir. Cam balkonlar sadece sıcak havayı değil, aynı zamanda soğuk havayı da muhafaza edebilmek için üretilmektedir.

Yaz ayında evinizin serin kalması için kullanabileceğiniz cam balkon sistemlerini kış aylarında daha sıcak bir mekan elde edebilmek için de kullanabilirsiniz. Klima kullanan evlerde klimanın yarattığı serin hava ısıcamlı özelliklere sahip cam balkon sistemleri sayesinde evin içerisinde daha fazla kalabilmektedir. Bazı tür balkon ve teraslarda da doğrudan klima kullanılabilmesi mümkündür.

Dışarıdan gelebilecek tüm gürültülere karşı ek bir önlem olarak yararlanabileceğiniz cam balkon sistemleri ile ses geçirmeyen balkonlar elde edebilirsiniz. Cam balkon sistemleri arasından seçim yapacağınız zaman dekorasyon stilinize uygun olan seçimler yapmanız ve kaliteli üretim yapan firmaları seçmeniz yeterli olacaktır.

Cam Balkon Yaptırarak Corona Virüsten Korunun Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Camın tarihi antik çağlara kadar uzanmaktadır. İlk olarak ne zaman ve nerede üretildiği kesin bir kaynağa dayandırılmasa da birçok araştırmacı Mısır üzerinde yoğunlaşmaktadır. M.Ö. yıllara dayana bir geçmişi olan cam geçmişten günümüze birçok alanda kullanılmıştır. Yaşadığımız zamanda cam sadece günlük kullanım eşyalarında değil mimari kapatma sistemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Bunun en iyi örneği olarakta cam balkon sistemini gösterebiliriz. Cam balkon sistemi sadece balkonlarla sınırlı kalmayıp birçok alanda faal olarak kullanılmaktadır. Cam balkon sistemleri cafe, bar, restaurant, havuz başı, teras vb. birçok mekânda sıkça uygulanan bir sistem olmuştur.

Kullanım kolaylığı, kolay temizlenme özelliği, şık görünümü ve görselliği bozmadığı için birçok alanda tercik edilmektedir. Katlanır cam balkon sistemleri fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemelerden kaynaklanan bu fiyat farklılıklarının siz değerli müşterilerimizi yanıltmamasını dileriz.

Kullanılan camın kalınlığı, kırılmaz özelliği, katlanır cam balkonun ana malzemeleri dikkatle seçilmelidir. Çetin cam balkon olarak sizin için en iyisini düşünüyoruz.

zirve cam balkon sistemleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ana ürün grubumuz katlanır cam balkon sistemleri olmakla beraber;

gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.Cam Balkon Coronadan Korurmu

AVANTAJLARI VE KAZANDIRDIKLARI

Balkonunuzu yaz kış kullanılabilir hale getirir. İstediğiniz zaman açıp-kapatma sansına sahip olursunuz.

KULLANIM ALANLARI VE SEKTÖRLER

Tüm ev balkonları, teras kapama, cafe, restaurant, iş yeri vb alanlarda kullanılabilir.

KULLANILAN MALZEMELER VE KALİTESİ

5 mm et kalınlığında alüminyum profillerin arasına gelen 8 mm temperli cam ve her cama 4 adet paslanmaz çelik çift taşıyıcılı teker kullanılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER VE ÖLÇÜLERİ

Sistem çift taşıyıcılı tekerler sayesinde kendi kendini teraziye alabilir. Özel su kanalları sayesinde su almaz. Cam aralarında kullanılan contalar sararma ve kırılma yapmaz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
Whatsapp